Erkki Liikanen

on seuraava Suomen Pressa!
498
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kun oli saanut maan talouden syöksykierteeseen.
Ja parhaiten muistetaan hänen vaatimuksensa saattaa neuvostovastaiset kirjoitukset rangaistaviksi !
Nyt tämä sama herra on sitten Halosen nimittämänä Suomen Pankin pääjohtajana !

Äänestä
  • Juu tämä umpikiero savolainen oli myös ekana kirjoittamssa nimensä EEC vastustajien listaan ja symppasi ddr:ää kovin

    Äänestä

  • tehtävä heti tilintarkastus, onko kaikki rahat tallessa !

    Äänestä

  • Dentist kirjoitti:

    tehtävä heti tilintarkastus, onko kaikki rahat tallessa !

    http://www.uusisuomi.fi/kotimaa/74768-”aikamoinen-kauhuskenaario-suomen-presidentiksi”



    '

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jäkä jäkä kirjoitti:

on seuraava Suomen Pressa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu