KOHTA TAAS SATAA

sitä minä vaan että kun niitä Jumboja possahtaa tuolla sfääreissä, niin onko sillesteen että ne vessatkin turskauttaa sisuksensa pihalle samoin tein?? Että onko paras laittaa öljytakki ja sydwesti päälle kon ulos kapuan? Kauhiat sellanen pääle karkailu. HUS!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

siis yhdyssana. sano. kotkot

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sataa mitä sataa kirjoitti:

sitä minä vaan että kun niitä Jumboja possahtaa tuolla sfääreissä, niin onko sillesteen että ne vessatkin turskauttaa sisuksensa pihalle samoin tein?? Että onko paras laittaa öljytakki ja sydwesti päälle kon ulos kapuan? Kauhiat sellanen pääle karkailu. HUS!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu