Mielestäni Heli. Ällöttävä perseennuoleskelija!
Vittumaisin hahmo?
lurpsista
13883
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Mutta kyllä Sallan kanssa voisi olla aika helvetin hankala elää.....skitsoilee joka asiasta. Voisi käämit palaa aika äkkiä. Eli sanoisinko että vähän turhan ylireagoiva hahmo se on.
Helvetin ärsyttävä henkilö. Ylireagoi, on sairaalloisen mustasukkainen jne. Puhuukin aivan liikaa ja se PAINOkas PUHETyyLI on ärsyttävä.
Peppi
liris, panu, huora-jenni, helena, igor ja se uus huora
Sara ja Salla
sösön sössön sössö.
Ps. Erittäin huono näyttelijä suoritus.
Isabella se on semmoinen tosi ärsyttävä äkäinen ämmä, Heidi on semmoinen kauhee lissupissis, Peppi viee muitten poikaystäviä, se hotellikriitikko Hilla on idiootti, Jenni on välillä vähä blondi, Sara on semmoinen suhteidenrikkoja, Miro on vähä semmoinen kovis, Sebastian on iha SILLIN näköinen :--D ja Iiris on semmoinen ärsyttävän olonen mummo!
No se japski, joka on mukamas vaihto-oppilas ja puhuu sekä ymmärtää suomea siinä, missä kuka tahansa hänen ikäisensä. Ärsyttävä pelle, joka toivottavasti poistuu sarjasta pikimmiten.
Salla on sairaalloisen mustasukkainen, mutta tasoittunut nyt viime jaksoissa. Heli oli ennen Pariisiin lähtemistä yksi antisuosikkejani, mutta tullut takaisin upeana naisena.
Ärsyttävin hahmo on mielestäni Sara, juonitteleva ja jolla ei oo ihan kaikki kotona-oleva huora. Myöskin Noa alkaa ottamaan päähän, ja Isabella.
Huomaa että mielipiteet vaihtelee paljon. Tässäpä omani:
Isabella heti pois koko sarjasta, ihan oikeesti ei se osaa näytellä, v*tun hymyperse. Todellakin pilaa koko sarjan!
Toisena Salla, esittää niin mieletöntä häslääjää et en jaksa kattoo sitä, menis vaan kotia syömään suklaata:D
Ja seuraavana ehkä se IIris ja hänen perheensä. Iiriksellä niin karu ääni, ja ei muutenkaan se heidän perhe elämä kiinnosta:D
Joonatanin hahmo on oikein hyvä, MUTTA, se hänen ääni on sellaista vinkumista että senkun vaan saisi pois:DDDDD
Nikon rooli ei ole koskaan ketään kiinnostanut joten miksi se vielä piti tulla takaisin?! Ja uskomatonta paskaa että jälleen vaihdettiin uusi näyttelijä siihen rooliin, paha moka salkkareilta!
Ja Pepistä sen verran että osaa ainakin itkevää näytellä ihan erinomaisesti, ja ei ole siitä mitään moittimista. Hyvä näyttelijä. Tanjan itku puolestaan oli paljon surkeampaa kuin Pepillä, sen sijaan Tanja osasi näytellä erittäin vihaista, se jäi joskus mieleen;)) siis tarkoitin vaan hänen katsetta!
Korostan vielä, ISABELLA. Vaikka onkin niin hyvän näkönen mutta ei tosta roolihahmosta oikeesti voi kukaan tykätä? Siis oikeesti niin ällöttävää hymypersettä. Jos olis välillä vähänkään totisempi niin ehkä parempi, mutta aina näyttää siltä niinku naurua pidättelis. Jarkolle olis sen sijaan toivonut sitä hymyä enemmän. Eihän se nauranut ikinä, mutta se nyt kummiski lähti sarjasta pois;)
Tuossa jotain mitä minulla mieleen tuli;)
Kaiken kaikkiaan välillä kovin ärsyttää että sarjassa vaihtuu näyttelijät niin paljon!
Joonatan. Oikeesti sen vinkuminen on raskasta kuultavaa. Noa - hahmolla ei ole mitään ulottuvuutta. Isabella, joka on sellainen raivostuttava nirppanokka. Kaukovaarojen kakarat, joiden tarkoitus on vain esittää sitä, miten typeriä ja raivostuttavia mukulat yleensä ovat. Helistä en ennen pitänyt, koska se oli kauhea näsistelijä, mutta kuten joku jo sanoi, se hahmo on nykyään upea nainen.
Lasse,Heli ja Miro.
joonatnailla on murrosikä myöhässä:D puhuu kuin 10 vuotias