Rantakangas saa haistaa tureen paskan

Ihan varsmasti vanhanen saa haastajan puheenjohtajaksi!
jos ei kukaan muun, niin itse ilmoittaudun välittömästi!

Ja VOITTO ON VARMA!
887
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Muhun ei uhkailunne tehoa!

Äänestä

Tämä näyttää ihan yhden runkkari Mooses Pessin tekosilta.

Äänestä
  • Pää asiahan on! Että kepuli muuttuu Kepuksi jälleen!
    Ja Matti lähtee! hyvien veljiensä suojatöihin.

    Äänestä

Vaan totista totta!

Äänestä
  • lievemmätkin tapaukset kuin sinä ovat hoidossa suljetulla osastolla. Jos olet avohoidossa, niin sinun tulisi ottaa ne lääkkeet eikä jättää niitä kaappiin.

    Äänestä

  • kom mari kirjoitti:

    lievemmätkin tapaukset kuin sinä ovat hoidossa suljetulla osastolla. Jos olet avohoidossa, niin sinun tulisi ottaa ne lääkkeet eikä jättää niitä kaappiin.

    Sinne siis!

    Äänestä

Et sinä kelpaa kun et osaa edes kirjoittaa.

Äänestä
  • Jolla testataan onko tolla liikeellä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Buahhahahhaaaa kirjoitti:

Ihan varsmasti vanhanen saa haastajan puheenjohtajaksi!
jos ei kukaan muun, niin itse ilmoittaudun välittömästi!

Ja VOITTO ON VARMA!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu