Hyi hitto kun näin kaameen tuheron vkloppuna. Karvat kasvoi melkein napaan ja vissiin takapuolelle asti. Enempää en jäänyt ihmettelemään vaan lähdin hakemaan "hukattua" puhelintani. Siinä viidakossa oli liaanejakin!
Naisten alapääryijy
Antitarzan
72294
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Okei, jännää ja kiehtovaa, mutta mitä sitten?
Vau missä se muija on?
jos vielä märkä ja kiimanen niin mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Tietoa tuosta naisesta. Minua kiehtoo juuri tuollainen karvainen nainen. [email protected]
Hoh-hoijaa, etkös lukenut, että YLI 18-vuotiaille, eli sun ei pitäs vielä olla lähelläkään. Sä kun et ole tuheroa nähnyt koskaan ja siinä vaiheessa jos sellainen onni käy, niin voin kertoa, että ole huoleti, kyllä sä sitte osaat, ei tarvii jännittää. Naisilla osalla on karvat, osalla ei, ja mä takaan, että tervettä miestä ei häiritse kumpikaan. Eikä ne oikeesti kasva napaan eikä pitkin reisiä eikä tule villahousuja: ne on ihan luonnollisia ja kasvaa sukuelinten alueella. Pelko pois ja ole rohkeasti oma itsesi! Kun et arvostele muita, unohdat pian muittenkin arvostelun ja toisaalta, jos muille asettaa kovat vaatimukset, sopii itsellä olla varaa vastata niihin: ihminen luo paineensa itse! Joten menepäs vielä muutamaksi vuodeksi pois täältä, opettele ihan oikeata elämää ja seksi ja pimppi tulee kuvioihin kyllä oikeasti ajallaan.
Ps. Pornoelokuvat ei sitten vastaa eikä ole todellisuutta vaan viihdettä, jolla lähinnä miehiä rahastetaan, ne kun ei meinaa oikein osata masturboidakaan ilman. Mutta tosielämässä pitää sitten ottaa hieman se toinenkin huomioon, se on oikeasti itsellekin kivempaa niin!
Tarzania siellä viidakossa??
Mie ajelin kaikki pois, kuinkahan kylpylässä saa katseita?
Sen ymmärtäisi että amerikkalaisteinille tulee yllätyksenä että naisella on karvoja mutta että suomalaiselle...