Laskekaapa huviksenne montako homoseksuaalia joukkuetta oli juuri parhaillaan pyörivässä Amazing Racessa.
Missä poliittinen korrektius? Miksi heteroita syrjitään juuri tässä ohjelmassa? Missä on jenkkiääriuskovaisten boikotti ohjelmalle? Herää Amerikka että eurooppalaiset saisivat taas nauraa.
Homojen yliedustus Amazing Racessa
5
1008
Vastaukset
- 7
Niin tai näin, ei ne hinttiparit ole kertaakaan pärjänneet pitkälle kisassa. Kertoo aika paljon hinttien vajavaisesta älystä normaali-ihmisiin verrattuna.
En puutu nyt vähä-älyiseen argumentointiisi, vaan muistutan, että tuotantokaudella 4 kisan voitti homopari Reichen ja Chip. Kisa käytiin vuonna 2003, mutten muista, milloin se nähtiin Suomessa.
Tänä kesänä Suomessa nähtiin 13. tuotantokauden jaksot. Kisa käytiin vuonna 2008 ja sen voittivat sisarukset Nick ja Starr.
- fobia?
mitä sulla on homoja vastaa?
- ussf
aika monella 11 vuotiaalla on homofobia
- Homous on ihana asia
Homouden vastustajat on vitun säälittäviä pellejä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html354135Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?
Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o2423992Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän
elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi1353107Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?
Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis652984Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?
Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat162911Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin
Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos712685Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien962429Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana1172053- 241750
- 431711