MIten voiaan nyt jo tietää?

eitajuu

Ens viikonloppuna on kuulemma jaossa 6,9 miljoonaa okei.Mutta miten se voidaan tietää jo nyt? Eikös tällä viikolla lotottavat rahat mene siihen pottiin?

3

355

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Homontappokone

      Veikkaus Oy on yllätyiksiä täynnä. Homoja epäilemättä suurin osa niistäkin paskaa jauhavista pelleistä. LOLLO.

    • Tuo potti sisiältää edellisiltä kierroksilta jakamatta jääneet 7 oikein osuudet joilla täysosuma ei ole mennyt jakoon sekä arvion tän kierroksen 7 osuudesta. Tarkka summahan tuo 6,9M ei ole vaan arvio suurinpiirtein. Tuo voi nousta yli7M jos ihmiset innostuu lottoamaan huikeasti tai jäädä tuon alle jos ihmisiä ei innosta lotota.

      • 87 + 3664 ?

        Niinhän ne on sulle kertonut kun hädissäsi niille soittelit.. spede.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      348
      11646
    2. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      41
      3517
    3. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      78
      3078
    4. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      111
      2839
    5. 93
      2690
    6. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      49
      2506
    7. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      158
      2449
    8. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      275
      2324
    9. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1491
    10. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      14
      1470
    Aihe