45 min. miesten syyllistämis paskaa... taas. Maikkarin

maailmassa on vain miespedofiileja ??? Vakava asia mutta tasapuolisuutta vaaditaan.
1189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sellastakin harrastetaan, et isi ja ÄITI molemman ronklaa muksuaan vaikka niitten pitäs ronkkia toisiaan. Kaikki pedofiliukset pitäs ottaa pakkohoitoon ja kotiin vasta, kun suostuu pakko lääkitykseen. Jos sekoilee otetaan lapsi pois lopullisesti. Palkkioksi naamat vaikka hesariin "viikon pedot". Suomes ei tietty saa häpäistä rikollista, joten lääkityksellä mennään.

TUOMIOT on täs maas aivan NAURETTAVAT! Olisko joku ministi pedofiilus, joten tuomiot kusee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fifty/fifty... kirjoitti:

maailmassa on vain miespedofiileja ??? Vakava asia mutta tasapuolisuutta vaaditaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu