Hirvi: Tässä plastassa on turhia juttuja!

Hirvi

Tää plasta on täynnä turhia juttuja! Tosi paljon hot-keskusteluja ja uusia. Tääkin on nyt uusi, mutta 10 minuutin päästä tämä on toisella tai kolmannella sivulla! Suomi24 vois poistaa vanhat viestit!

Hirvien Internetissä on Hirvi24 ja siellä on kyllä paljon helpompi hakea, eikä siellä kukaan kirjoita turhia! Huom!! Hirvi24:n löydät vain Hirvien netistä!! hhh.hirvi24.fi (vain hirville)! Ja muuten älkää ajatko meidän päältä!

13

341

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hirvi

      Vastatkaa mun viestiin!

    • Hirvi

      Eikö kukaan pidä meistä? Haluaisin nyt ihmisten plastassa mielipiteitä asiasta! Hirvi pyytää!

    • Hirvi

      Hirveä väsyttää pitää mennä yö-unille, jatketaan huomenna. Ja voi tähän vastata nyt illalla ja yöllä sekä aamulla! Ja pitääkin!

    • Hirvi

      Hyvää yötä, nyt väsyttää ja vastatkaa ny!!

      • Hirvester

        Onpa Hirvi hirveän huomionkipeä. Mutta jos esimerkiksi autoilija ei huomaa hirveää hirveä, tapahtuu hirveitä.


      • Hirvi
        Hirvester kirjoitti:

        Onpa Hirvi hirveän huomionkipeä. Mutta jos esimerkiksi autoilija ei huomaa hirveää hirveä, tapahtuu hirveitä.

        Hirvi on samaa mieltä sun kanssas Hirvester!


    • Hirvi

      HIrvi kysyy tästä jossain toisessa plastassa!

      • Hirvi

      • oioii
        Hirvi kirjoitti:

        Hirvi puhuu metsästä ja muista hirvistä keskustelussa http://keskustelu.suomi24.fi/node/8583447!

        Lopeta se kupin otto ja painu yö puulle,sulla menee jo kirjaimet sekaisin.Äläkä enää tänä iltana sekaannu eläimiin olleskaan.


      • Hirvi
        oioii kirjoitti:

        Lopeta se kupin otto ja painu yö puulle,sulla menee jo kirjaimet sekaisin.Äläkä enää tänä iltana sekaannu eläimiin olleskaan.

        Tulkaa Hirvi24:n! Huom!! Vaatii Hirvi Metsä Premium -käyttöjärjestelmän tai Jär Leopardi 10.1 -käyttöjärjestelmän ja Kaveri-hirven!


    • Hirvi

      Tulkaa Hirvi24:n!

    • Hirvi

      Miksi ette vastaa mun viestiin. Hirvelle tulee paha mieli...

    • Hirvi

      Hirvi pyytää, että vastaisitte!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski

      Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi
      Maailman menoa
      67
      5927
    2. Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan

      Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan
      Maailman menoa
      349
      5749
    3. Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia

      ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä
      Maailman menoa
      93
      4731
    4. Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.

      Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y
      Maailman menoa
      12
      2235
    5. Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!

      Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva
      Tv-sarjat
      18
      2048
    6. Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin

      🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu
      Maailman menoa
      52
      1952
    7. Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?

      Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont
      Maailman menoa
      43
      1870
    8. Martina vuokraa yksiötä

      Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      251
      1211
    9. Jokaisella tytöllä on supervoimansa

      Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan
      Sinkut
      203
      1114
    10. Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!

      Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka
      Maailman menoa
      64
      1061
    Aihe