Lääst Haus On Thi Left 2009

Kovasti kehuttu uusi versio klassikosta. Onko toi kovaa horroria ?
3268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oli se ihan "katottava" pätkä, mutta ei se mitään hirveetä kauhua ollut. Tyypillinen remake.

Äänestä

Se toinen lika, mary ei uudessa kuollutkaan, eikä moottorisaha soinut. tapotkin oli löysiä. Krueg tapettiin paistinpannula päähän mätkien.
Alkuperäinen oli paljon parempi

Äänestä
  • minusta tää uusi versio on vähän parempi, mikä on aika harvinaista. Tässä on teatteriversion lisäksi myös pidempi versio, missä on enemmin horroria, kuin teatteriversiossa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-,,, kirjoitti:

Kovasti kehuttu uusi versio klassikosta. Onko toi kovaa horroria ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu