Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

naine nparhaimmillaan

selälleen sopivan uhkeat rinnat paljaana tietenkin jalat vedettynä hiukan rintaa kohti. mies auki olevien pillun huulien välissä klittaa nuoleskelemassa. klitta punasena. tein taas sen naiselleni. ja kohta saina vastapalveluksen
23567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kuhan muija hakee ens pari olutta

Äänestä
  • naisen ei tarvii tehdä itään. se häntä ärstyttääkin kun mies on ahne ja häntä ei kiinnsota esikleikit lähestkään aina.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


illan leikkijä kirjoitti:

selälleen sopivan uhkeat rinnat paljaana tietenkin jalat vedettynä hiukan rintaa kohti. mies auki olevien pillun huulien välissä klittaa nuoleskelemassa. klitta punasena. tein taas sen naiselleni. ja kohta saina vastapalveluksen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu