Hanna on suomen paras

..ja lisäksi ÄÄRETTÖMÄN SEKSIKÄS!!
6502
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hannasta ei todellakaan ole miksikään pop idoliks, se ei osaa laulaa ja on viälä niin äärettömän kauheen näkönen ettei sitä pysty edes kattomaan itkemättä.

Äänestä

Ei hanna oo mitenkään sen kummallisempi kun kukaan muukaan laulaja...

Äänestä

....Mä olen sun kanssasi samaa mieltä tosta että Hanna on maailman paras! Vai miten se nyt meni.. Anyway.. Onhan se Hanna kai seksikäs, vaikka en oo ite paras sanomaan koska oon ite samaa sukupuolta... Joka tapauksessa Hanna on jotain aivan mahtavaa!!!

Äänestä
  • ja höpö höpö

    Äänestä

  • nainen kirjoitti:

    ja höpö höpö

    Niin te ääliöt sitä kehutte. Entä jos Hanna olisi ruma ja lihava? Olisiko tätä palstaakaan? *Oksentaa*

    Äänestä

  • Liskolimalintu kirjoitti:

    Niin te ääliöt sitä kehutte. Entä jos Hanna olisi ruma ja lihava? Olisiko tätä palstaakaan? *Oksentaa*

    Siinäpä se just onkin kun se ei oo ruma eikä lihava, ja osaa laulaa. Hanna rulettaaaaa!!!!!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Laulaja kirjoitti:

..ja lisäksi ÄÄRETTÖMÄN SEKSIKÄS!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu