juuri nyt

kuuntelen ac dc biisiä it`s along way to top if you want to rock&roll ja kun mäyris on vedetty menen
hesan halpapaska kusenhajuiseen baarin ja juon lisää,nakkaan vitut kaikista inisisijöistä!!!
159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

taas yksi turha väärän palstan avaus, mistä ihmeen kivenkolosta näitä kusipäitä riittää tänne ihan tungokseen asti palstaa tyhmentämään? Paikka pitäsi desinfioida ihan vaan palstan takia, eugeniikka otettava taas käyttöön.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juon kirjoitti:

kuuntelen ac dc biisiä it`s along way to top if you want to rock&roll ja kun mäyris on vedetty menen
hesan halpapaska kusenhajuiseen baarin ja juon lisää,nakkaan vitut kaikista inisisijöistä!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu