onko tyyppi
suomessa
8120
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
postaat tämän rasismipalstalle?
Kai tämä nyt jos mikä, kuuluu Laki ja rikokset -> Rikokset -palstalle??
kysymykseenkin?
tietää tallaako tällainen rikollinen suomen katuja kenties esim "hyvän käytöksen" perusteella.
http://www.iltalehti.fi/tampere/200807187970702_te.shtml
Päästetään elinkautiseen tuomittu raiskaajamurhaaja lomille raiskaamaan ja tuhoamaan taas yhden lapsen elämä, niin oikeuden mielestä tuomio tästä on 1,5 vuotta vankeutta!
on tämä, että tehdään artikkeli miehestä joka on tehnyt rikoksen. Tietosanakirjoihin pääsevät vain ihmiset, jotka ovat tehneet jotain merkittävää. Kaikista tietosanakirjoista löytää John Lennonin, mutta mistään ei hänen murhaajaansa. Niinhän sen kuuluukin olla.
Kovin pienenä pidän huolta siitä mitä wiki kirjoittaa ja mitä ei siihen verrattuna että ilmeisesti täältä ei saada karkoitettua ainuttakaan rikollista!!!
Kyllä voin iloksesi kertoa että Hussein on edelleen Suomessa ja jokainen veronmaksaja pääsee hänen elinkustannuksiinsa osallistumaan joka ikinen päivä. :) Mihinkäs täältä Husseinia oltaisiin karkottamassa kun poloinen pelkää joutuvansa vainon kohteeksi heti kun astuu ulos. :D