Jade oli paras!!

Harmi ku big brother loppu. Jaden takia sitä oli mielenkiintosta kattoo. on siinä melkonen emantä! kälättää koko ajan hupsuja bimbo-juttuja. Se Jade on sellanen henkilö jonka haluaisin tuntea oikeassa elämässä. Useiden nipottajien pitäis ottaa siitä mallia ettei tarvi olla aina sellai vakava jurottaja.
Nii oliko täällä muita Jade-faneja?
5788
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Väitti, että sanoo asiat suoraan päin naamaa. Ja mitä vielä! Puhu kaikista paskaa selän takana! Oli mun mielestä tosi negatiivinen elämänasenne sillä, kun piti kaikista kaivaa jotain negatiivista. Se Sophien kiusaaminen oli kaiken huippu. Taisi olla neidillä melko huono itsetunto. Ja tyhmä kun saapas!

Äänestä
  • Lisäksi jade oli ruma ja lihava akka. Kauheat vatsamakkarat, yök! Jade on lisäksi tyhmin kaikista

    Äänestä

Mun mielestä jade oli kyllä todella ärsyttävä tapaus ja ei mikään kaunokainen mutta toi sinänsä mielenkiintoa ohjelmaan kun sai nauraa sen tyhmyydelle yms.
Kate oli ehdottoomasti paras ja Jonny kans!

Äänestä

Itsekin pidin Jadesta. Se toi väriä ohjelmaan ja eihän tuollaiset BB-tyyliset ohjelmat olisi mitään jos siellä ei olisi riidan aiheuttajia.

Ohjelman alussa Jade oli kamalan ärsyttävä, mutta muuttui ohjelman edetessä niin miellyttäväksi, että olisi ansainnut voiton.

Äänestä
  • siis eihän bb olis ollu ilman jadea niin mielenkiintosta katsottavaa. hyvä tyyppihän se loppujen lopuks oli ja nykyään melkein multimiljonääri . eli ei varmastikaan yhtään NIIN tyhmä kuin moni ajattelee.
    välillä kyllä TODELLA rasittava, mutta kuitenkin kovin kiehtova persoona.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


elukka kirjoitti:

Harmi ku big brother loppu. Jaden takia sitä oli mielenkiintosta kattoo. on siinä melkonen emantä! kälättää koko ajan hupsuja bimbo-juttuja. Se Jade on sellanen henkilö jonka haluaisin tuntea oikeassa elämässä. Useiden nipottajien pitäis ottaa siitä mallia ettei tarvi olla aina sellai vakava jurottaja.
Nii oliko täällä muita Jade-faneja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu