Onko kotka

8145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

se sopii sille paremmin kuin housut

Äänestä
  • että sinä olet palstan pahin ämmä.

    Äänestä

  • Sivusta katsoja kirjoitti:

    että sinä olet palstan pahin ämmä.

    kenelle kirjoittaa stupido

    Äänestä

niin sillä nyt ei pitäisi olla mitään merkitystä, onko nikin takana nainen vai mies.
Sillä keskustelua vartenhan tää palsta on.

Mä en ainakaan ensimmäiseksi katso, onko se nainen vai mies, ja valkkaa sen perusteella.

Äänestä
  • Pentele

    Äänestä

asian kännystäni kesällä ottamistani kuvista ja kyllä se mies on.

Äänestä
  • munat ja kaikki!

    Äänestä

  • TheEagles kirjoitti:

    munat ja kaikki!

    mut ihan varmaan nekin löytyy;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen? ? ? kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/node/8602457

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu