Koivu sairastaa NHL:ää

Tosi pirullista... jollei olis vakava asia niin
tästä vois repiä huumoria.
3277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aika ironista, kun sairastaa NHL:ää, ja ura on
ohi NHL:ssä... :(

vakava asia, ja toivon että hän selviää hoidoista
sekä syövästä.

Äänestä
  • Mitenkä niin ohi NHL-ura??! No ei tietenkään ole
    ohi!!!

    Äänestä

  • Maria kirjoitti:

    Mitenkä niin ohi NHL-ura??! No ei tietenkään ole
    ohi!!!

    Ei kai ketään kiinnosta pelaako vai ei... Kun nyt
    vaan sais itsensä kuntoon. Jääkiekko ei kuitenkaan
    oo ihan yhtä tärkee juttu kuin terveys ja elämä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hippolyth Kempf kirjoitti:

Tosi pirullista... jollei olis vakava asia niin
tästä vois repiä huumoria.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu