Ja illan huono:)

Schumacher hississä
Mitä Schumacher tekee hississä?
-Painaa Buttonia.
5137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

HAHHAHAHHAHAHAHAH!!!

Äänestä

mä jo luulin että mulli on tullut palstalle.(olikin vanha aloitus.(

Äänestä
  • vasta vuoden vanha juttu.

    Äänestä

  • mounlex. kirjoitti:

    vasta vuoden vanha juttu.

    Mistä lie arkistoista kaivelit :)

    Äänestä

  • ex-mounlex kirjoitti:

    Mistä lie arkistoista kaivelit :)

    housut alhaalla.

    Odottaa Tsumia ahteriin BUAHHAHHBUAHHAAA.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mounlex kirjoitti:

Schumacher hississä
Mitä Schumacher tekee hississä?
-Painaa Buttonia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu