Minun penis alkoi paisua!

Puhua! APUVA.Olinko liiankauan jonossa tänään?SAIN erektion seurassa josta mulla ei ollut aavistuttakaan!
Toivottavasti te kaikki saatte erktion!
5250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

pistä oven väliin sarana puolelle paiskaa ovi kiin jää kuiten turvotus ja tiedät saanesi äliiö.

Äänestä

pitää olla nainenkin välissä joka toisessa välissä mies kuten yleisö haluaa...

Äänestä

etttet vaan ajatellu mun vilmaa
mä olen ainoa joka saa paisua häntä ajatellessa ...... !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


petu stokis kirjoitti:

Puhua! APUVA.Olinko liiankauan jonossa tänään?SAIN erektion seurassa josta mulla ei ollut aavistuttakaan!
Toivottavasti te kaikki saatte erktion!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu