ovat nuo penteleet menneet sahaamaan vesiputken poikki,asia on muutoin fakta!
mitä muuta tuo porukka osaa kuin ilkeyttä ja sapotaasia,vaan moni tietämätön heitä puolustaa vaikka siellä on kaikkia kanasaleja ja kirveitä ja muuta salamyhkäistä saatananpalvontaa ja riettautta. tuttavani kävi siellä kurkkimassa,ihmetteli miksi siellä vain paria ihmistä mollitaan päivät pitkät,ihan kuvankin kera,onko järkee?. no hupinsa kullakin!.
reilujen kerho hesan vesivahingon takana
7
355
Vastaukset
- pelko pois
porukka on niin hmmm... ettei moisiin kyvyt riittäisi. kengännauhoissa on päivittäistä haastetta riittämiin :D
- alennatte itsenne
aika epätoivoinen yritys saada porukkaa sinne sivujanne lukemaan,
- niin täälläkin
Puuhastelevat, suolen on pakko pian hankkia omat polliisit tänne hulluja rauhoittelemaan
http://keskustelu.suomi24.fi/listmessage/8608318/40881444 - Napan-der*
Juuri saamamme tiedon mukaan kyseessä on ollut arvostetun Suomi24 Lifestyle-palstan yritys tunkeutua Reilujen kerhon tiloihin.
- peloissaan
http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/arkistot/kotimaa/2009/11/994057
Siinäpä reilujen pj. tutkii mistä lifestyle on koittanut tunkeutua kerhon tiloihin. - Napan-der*
peloissaan kirjoitti:
http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/arkistot/kotimaa/2009/11/994057
Siinäpä reilujen pj. tutkii mistä lifestyle on koittanut tunkeutua kerhon tiloihin.ja sitähän se olikin. Niin käy kun yritetään olla fiksuja olematta sitä. Viattomat joutuvat nyt kärsimään ja saavat sikainfluenssan.
- jaa jaa
peloissaan kirjoitti:
http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/arkistot/kotimaa/2009/11/994057
Siinäpä reilujen pj. tutkii mistä lifestyle on koittanut tunkeutua kerhon tiloihin.manalan reilut taas jääneet ilman reikää eli persläpeä. Saattanee olla enemmänkin tuota reiítystä varmaankin vankiloiden lähettyvillä erityisesti. Sielä kun on niitä enemmälti kun pitävät mustista aukoista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään21418082Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen903855Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu442207Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2851571Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?711533Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1661456Temutatko ?
Ostatko kiinalaisista verkkokaupoista halpaa tavaraa tai vaatteita ja miksi? Siksi että on kiva ostaa kun halvalla saa?1451443Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1241399Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S141334- 811121