Menkää jumalauta

spämmäämään sitä sika-stoorianne. Sille on aivan oma palsta, jos ette sitä vielä tiennyt? Tympii koko aihe, kun ei kuulu enään tälle palstalle, koska uutinen on jo vanha.
http://keskustelu.suomi24.fi/debate/5212
153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tyhmyys. Otetaan rokote, vaikka ainoastaan rokotteen saaneita on kuollut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jo tuonne kirjoitti:

spämmäämään sitä sika-stoorianne. Sille on aivan oma palsta, jos ette sitä vielä tiennyt? Tympii koko aihe, kun ei kuulu enään tälle palstalle, koska uutinen on jo vanha.
http://keskustelu.suomi24.fi/debate/5212

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu