Eräs Supermarket...

... ja miesasiakas siellä myös tänään. Sulla on sormus nimettömässä, mutta en saa sinua mielestäni - huomasin että katselit..
4979
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Herää jo pahvi! Olen varattu!

Äänestä
  • Ei hän sinua tainnut katsellakkaan....

    Äänestä

TÄMÄ ON SITTEN USKOMATONTA! OSASIN ODOTTAA TÄTÄ!
aavistin eilen saavani lukea katseestani täältä!!!!! tuntomerkkejä lisää!

Äänestä
  • Sinulla tummat, vähän pidemmät hiukset ja taisi olla nahkarotsi :) Tämä menee Pohjois-Suomeen ..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihanhassua kirjoitti:

... ja miesasiakas siellä myös tänään. Sulla on sormus nimettömässä, mutta en saa sinua mielestäni - huomasin että katselit..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu