Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Setämiehen Tappara kusemassa!

Kyllä nyt meni SetäMiehen vihjeisin luottoa ihan totaalisesti. Siis kerrassaan surkeaa vihjaamista!
5189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Nuori ja komea jölliveivari pahoittelee noloja typoja hei!

Äänestä

Setä on jopa hiukan pettynyt itseensä, tosin setä kyllä tiesi että näin saattaa hyvinkin käydä siksi setä panostikin kovin niukasti! Setä kävi muuten äsken laittamassa 3 tuplaa, kaikki Los Angelesin kautta! Setähän ottaa tänään vielä pienen voiton hei! Huomenna setä laittaa tänne sellaset kohteet joilla voitto on varmaa! Huomenna setä panostaa oikein kunnolla!

Äänestä
  • 4-0 jo tilanne!

    Äänestä

  • että Ilja Kovaltchuk pelaa.

    Äänestä

  • 5 kirjoitti:

    että Ilja Kovaltchuk pelaa.

    Enpä tiennyt minäkään. En olis muuten betsannut Kingsiä. Peli oli sentään tiukka...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Stadin jölliveivari kirjoitti:

Kyllä nyt meni SetäMiehen vihjeisin luottoa ihan totaalisesti. Siis kerrassaan surkeaa vihjaamista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu