ARHINMÄKI YKKÖSAAMUSSA!

Viritelkääs kanavanne ylen ykköselle, siellä maamme todennäköinen seuraava pääministeri on haastattelussa!
4122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

niin jämerä kaveri, että vanhat porvaripolitiikotkin tuntuu hänen rinnallaan koulupojilta. Itsekin alan liittyä vasemmistoliittoon kun saivat nämä nynnyt sieltä johdosta pois. Siimeshän oli porvarien sinne soluttama.

Äänestä

Kyllä maamme laulu sois tässä kämpässä täysillä kun Arhista tulis seuraava pääministeri. Eikä se ole mitään haaveilua sillä nähtävissä on suunnan muutos.

Äänestä

Haluamme ehdottomasti kommarin pääministeriksemme! Johan meillä on kommari pressana ja hyvin menee! Ainakin rikkailla, maahanmuuttajilla ja homoilla. Meistä työtätekevistä heteroista en sitten niinkään tiedä...

Äänestä

Presidentti Suomeen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vasuri. kirjoitti:

Viritelkääs kanavanne ylen ykköselle, siellä maamme todennäköinen seuraava pääministeri on haastattelussa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu