HeKi voitti jälleen

Hirttomies

HeKi voitti hienolla esityksellä U20-joukkueen. OUJEEEEEE!

4

207

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • HeKi jyrää...

      SaPKo valuu valuu valuu....hah hah hah!

      • Lihalörtsy

        Joko kärähti pelihousut karrelle lörtsyköiltä,


      • Savonmies.
        Lihalörtsy kirjoitti:

        Joko kärähti pelihousut karrelle lörtsyköiltä,

        kävähti paskat housuun. Mahtaa olla mukava niitä kaapia pakaroistaan. Rullen äiti auttaa onnetonta poikaansa heh heh. On se vaan hiton noloa, kun tuo Rulle asuu äitinsä kanssa!!! Hah hah vittu mikä vätys!


      • Imppaaja Isäsi
        Savonmies. kirjoitti:

        kävähti paskat housuun. Mahtaa olla mukava niitä kaapia pakaroistaan. Rullen äiti auttaa onnetonta poikaansa heh heh. On se vaan hiton noloa, kun tuo Rulle asuu äitinsä kanssa!!! Hah hah vittu mikä vätys!

        Jäänyt RAVistin täällä surkuttelet vajavaista äitylin hamosissa vietettyä elämääsi?

        Meneppäs yleislahjaton vetelys ja läpiköyhä narkkari-rakkari opettelemaan töihin apukolutasolle jääneitä taitojasi niin ei täällä tarvitse itkeä häpeästä heikkomielisyyttäsi ja naisen puutetta, vai ajaako vanhallepojalle peräkamariin nahkurin ompelema nahkalammas saman asian? Ime vaikka äitylin pikku-tisua taas, niin ei tule fobiaattisia traumoja syväkyykyistä ja painajaisia silmiin yöllä HeKin herkku-häviöistä johtuneesta valumisesta suomi-sarjan onnellaan.

        Terve menoa ja RAVistimelle monoa haisemaan sinne minne kuuluukin


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      253
      2115
    2. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      262
      1249
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      21
      1191
    4. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      41
      796
    5. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      125
      726
    6. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      236
      705
    7. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      225
      662
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      54
      510
    9. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      38
      458
    10. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      42
      442
    Aihe