Täällä lupaa Katainen tukea Rkp:tä

386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Alkaa 5:10 kohdalla, kuunnelkaa itsekin Kataisen ryömimistä.

Äänestä

Miten Katainen kehtaa puhua näin vakavasta asiasta hurri TV:lle ruotsia? Eikö Katainen osaakkaan rakastamaansa pakkoruotsia kohdassa 5.10 min? Tekopyhä paska koko mies. Kataisen olisi nyt syytä mongertaa RKP:n kaikki reiät puhtaaksi hurri mongerruksella. Vai mikä tällainen ruotsalaisuuden juhlia oikein on, kun on pakkoruotsi päässyt unohtumaan?

Äänestä
  • Raha se on joka mikä Kataistakin kiehtoo ja sitä riittää suomenruotsalaisilla säätiöillä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


katainen kirjoitti:

http://arenan.yle.fi/video/563747

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu