Astrid Thorsille satoi törkyä - sulki vieraskirjansa

hahahaaaa!!!!

10

353

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pakko myöntää

      Thors on kyllä kaiken saamansa haukun ja törkyn ansainnut moninkertaisesti

    • :))))
    • toistoa..

      ollut jo aikaa sitten palstalla, ihme apinointia.

      • ###

        Ehkä kaikki ei vietä aikaansa aamusta iltaan kyseisellä palstalla.
        ELI HANKI ELÄMÄ!


      • 434+9

        Mitä väliä,Thorssista riittää juttua onhan se niin pätevä kusettaja.


    • hälvette

      Sulkis tämä torso myös rajat yhtä innokkaasti,eikö sitä vois lähettää jonnekkin
      timpuktuun lähetystyöntekijäksi, auttamaan konkreettisesti paikan päälle,kun tuota
      auttamisen halua tuntuu riittävän.Ruotsalaisia emme ole emmekä ruotsaisiksi tule,
      siis olkaamme SUOMALAISIA!!!!!!!!!!!

      • toinen ämmä

        Thors on kieltämättä tällä hetkellä pahin syöpäläinen Suomelle. Hän on ansainnut kaiken sen suomalaisten kaunan, jota häntä kohtaan osoitetaan. Elämme yhtä vaarallista aikaa kuin ennen sotiamme, joista ajoista näillä ämmillä ei ole omakohtaista kokemusta. Meitä uhkaa hivuttava vaara, mikä tulee nyt paljon kauempaa kuin vaara kolmekymmentä luvulla.
        Onko nämä suomensyöjät syntyneet jo kultalusikka suussa, kuten sanotaan, koska heillä ei näytä olevan mitään käsitystä missä mennään.


    • jota tuo OLIO

      on ITSE suoltanut kaiken aikaa suomalaista maata ja kansaa vastaan.

      Suomi tarjoaa heinäsirkkaparvien tavoin reissaaville sossuturisteille MAJOITUKSEN, RUOAN ja RAHAA enemmän kuin missään muualla euroopassa. Ja jopa tuplasti sen mitä toiseksi avokätisimmässä maassa.

      Siitä huolimatta loiseläjä-politiikot hokevat rehvakkaasti valheitaan joissa toistelevat että kaikkea pitäisi antaa vielä paljon lisää, että päästäisiin lähelle eurooppalaista keskitasoa. Joko näillä hyypiöillä tietotaso maahanmuutto-asioista on aivan olematon, tai sitten he aivan tarkoituksella pyrkivät verorahojen mahdollisimman tehokkaaseen hävittämiseen jakamalla ne rahanhimoisille mamuille.

      Koska he tuhlaavat kaiken aikansa maahanmuuttajien hyysäämiseen, niin en usko ensimmäisen vaihtoehdon olevan todennäköinen.

    • hiiri kissalle räätä

      Tietävät, että kun KOmeat Tummat Lihaksikkaat Maahanmuuttaja MIehet Tulleet Meille Suomeen. Niin Heidän Testosteroni Tasonsa Uhkuu Miehisyyttä. Ja Jokainen Suomen Neito haluaa kokea hurjaa Sexyä... Repsa-perse Kaljamaha joka näyttää 15 cm ruskeeta haisevaa Persevakoaan kumartaessaan. saa vierasta vain jos vasemmalla kädellä runkkaaminen lasketaan vieraaksi...?? Suomi Urpo Kadehtimalla eioo Koskaan saatu PIllua,, Tehkää jotain. 30 kg painoa poiis esm..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      89
      6052
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      334
      5309
    3. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      21
      2686
    4. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      51
      2615
    5. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      84
      1875
    6. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      105
      1697
    7. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      114
      1571
    8. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      18
      1533
    9. seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen

      Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa
      Kemijärvi
      124
      1454
    10. Olen ihmetellyt yhtä asiaa

      Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm
      Ikävä
      135
      1413
    Aihe