Hyviä kosmetologeja?

Tietääkö kukaan Ylöjärven alueelta hyvää kosmetologia?
7616
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Siivikkalassa on todella hyvä kosmetologi, tekee töitä kotonaan. Hänet kun löysin niin en kyllä muihin enää vaihda.

Äänestä

Joo olis kiva kanssa tietää mistä löytyy.Kävin kerran tuossa keskustassa R-kioskin vieressä mutta en tykännyt.
Hoitolan pitäjä oli sen verran lipevä että tuli mieleen että tais olla se raha tärkeempi kun asiakas?

Äänestä
  • Linkin takana, tai siinä torilla kuitenkin.
    Ihanan mukava, ja nuorekaspalvelu. Unohtamatta ammattitaitoa.

    Äänestä

Pakkomyyntiä eräässä paikassa. Jos et osta ollaan tylyjä.

Äänestä

Mä en ainakaan voi muuta kun suositella Beauty Putiikkia.
Hannasta ja Katriinasta vain positiivista sanottavaa!
Kiitokset tytsyille loistavasta palvelusta!!! :)

Äänestä

Lumon kampaamon kosmetologi ainakin mukava ja tuntui ammattitaitoiselta. Monen olen kuullut pitävän Ardannesta, itsellä ei kokemusta.

Äänestä

Onko Elon kosmetologi mimmonen?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


viivi-1976 kirjoitti:

Tietääkö kukaan Ylöjärven alueelta hyvää kosmetologia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu