Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

KÄYTTÄKÄÄ KORTSUA!!!!!!!!!!!!

Käyttäkää kortsua,niin ei tarvi täällä kysellä"onko mulla kenties tauti?"
3742
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kustessa ja naidessahan se on haitolla!

Äänestä
  • Mä säästyin komdyloomalta kun vaadin et käytetään kortsua. Muija ei ois halunnut. Melkein puolvuotta siitä sain kuulla et siltä on löytynyt kondylooma. En tiiä oliko sillä se jo sillon vaiko saiko se sen myöhemmin, mut kumminkin. Mä kiitän kortsuuni.
    -Kiitti kortsu

    Äänestä

itse en aina käytä poikaystäväni kanssa kondomia.. enkä syö pillereitäkään...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kumiukko kirjoitti:

Käyttäkää kortsua,niin ei tarvi täällä kysellä"onko mulla kenties tauti?"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu