Suomalaiset naiset on juoppoja
kännikaloja
11132
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Tuohon vielä se tosiasia, että humalassa naiset ovat hankalia ja päällekäyviä (myös fyysisesti). Monissa kodeissa on tosi helvetti naisen juomisen vuoksi. Mutta miehestä tässäkin lopulta se syyllinen revitään, naisen ei tarvitse ottaa teoistaan vastuuta ja vielä pahempaa olisi sellaista vaatia.... miehen tulee kantaa vastuu naisenkin tekemisistä, ainahan kaikki on miehen vika kun ovat sikoja. Täydelliset naiset eivät kas tee virheitä ja heidän häiriökäyttäytymisellä on aina jokin ihana syy... ihmisinä he ovat helmiä. Miehet on sikoja saakeli.
naiset on vaan juoppoja.
Minulla on ollut useampia Suomalaisia naisia eikä yksikään heistä ole ollut juoppo, eikä ole tämä nykyinenkään, konjakin pari voi ottaa saunaillassa ja siihenpäs se sitten jääkin !
Late Lapista. Valehtelijat kaappiin RY !
Ja luumu-sukkia. Sukankudonnan lomassa Mummo ei Dogaa. mutta sexy-tytöt dogaa. ajatelkaa. 10 vuodessa esm. Maksakirosio lisääntynyt Naisten keskuudessa 270 % seon paljon.. Ymmärrän Naista jos asuu esm. Juoppo-pässin Suomi-miehen kanssa samassa asunnossa. niin Örisevää Juoppo Örkkiä ei jaksa selvinpäin kuunnella/katsella.. alkoholisoituu siinä samalla tämän roikku pöksyn 20 cm ruskeata persvakoaan näyttävän Katkarapu-kikkelin kanssa .. HUOM --Suomi Euroopan juopoin kansa-- PS. en ole Suomi Pillua nussinut n. 10 vuoteen. mutta olen löyänyt yli kymmenen eri kansallsuudesta naisista jotka EI juo viinaa..
Siideribilettäjiä ja iltajuoppoja iso osa. Nuorilla naisilla on juominen karannut käsistä. Alle parikymppisillä on nykyisin tapana olla syömättä, ei laihduttaaksen, vaan ettei usein juotu siideri lihottaisi.... trendillä on jokin hieno nimikin vaan en nyt sitä muista.
Suomi nainen ei nimittäin edes antaisi Impille se joutuu käymään maksullisissa naisissa ympäri maailmaa.
Eihän suominainen. Ei EI!
http://www.youtube.com/watch?v=BQUiwxPU8l0
http://www.youtube.com/watch?v=A_imXspUrlc&feature=related
Yleensä miehet
http://www.funatiq.com/simply-funny/hilarious-photos-with-drunk-people/
puoletkaan ei ollut venäläisiä. Tekstit juomissa ja muukin sen paljasti. Kyllä juoppoja löytyy joka maasta, paisi Suomesta, ei tietenkään. Turisteja ne on kännääjät.
naiset ovat väkivaltaisia. Joka päivä näitä uutisia tulee.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2009112710671293_uu.shtml