Pedofiilipapit!

Olen kovasti ihmetellyt, eikö edes hihhuleitten "kaikkivaltias" Jumala saa pikkupoikia hyväksi käyttävien pappien himoja hillityksi? Sadat papit ovat jääneet kiinni vuosia jatkuneesta pedofiliasta, mutta näiden pappien kirkko on salannut nämä irstaudet. Täälläkin loisii eräs mieleltään pahoin sairas "isänmaallinen upseeri" ja hihhuli joka asettunut täällä aikoinaan puolustamaan näitä irstaita ihmispetoja. Miten sairas onkaan ihminen, joka ei tuomitse ankarasti näitä tekoja, jotka ovat kohdistuneet puolustuskyvyttömiin lapsiin?

14

224

    Vastaukset 14

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Raakkuna.

      Kas, kun, "ironmikes" on jalleen, kentalla. Ja, milla, aiheella. Joop. Asia, on hanelle, "Itselleen, henkilokohtainen" Ja, "Se, sikiaa, hanen, mielestaan, kuin, sexi,sika, piehtaroidessaan, poikien, kanssa. Eika, kyllikseen, saa, koskaan" Sinako, "Ironman" yha, kayt, "Olematonta, poliikkaasi, esittelemassa" Ja, juuri, siksi, "Olet, lentanyt, kuin, leppa,keihas, lepikkoon" Ja, sulla, oli, muka, "Kovan, debatti, politikon, maine" Ja, sentaan, havisit, "Kelvottomuuttasi" Niin, miksi, yha, esitat, "Huonouttasi" Odotatko, "Mahti,valtasi, tukea, takanasi" Salut, on "Nouseva" ja, jotain, teille, "Osoittava"

      • Utelias.

        Mielisairailta pitäisi kirjoittelu tänne kieltää? Missä hoitolaitoksessa sinua voi käydä tapaamassa?


      • Raakkuna.
        Utelias. kirjoitti:

        Mielisairailta pitäisi kirjoittelu tänne kieltää? Missä hoitolaitoksessa sinua voi käydä tapaamassa?

        Olet, Kari, Hakalan, vaimo. Ja, sinua, kiinnostaa, tapaaminen, "Raakkunan" kanssa. Joop. "Miehen, pitaa, osata, puhua, naiselleen" Ja, sun, Kari, Hakala, ei, enaa, sua, halaa. Eika, maksa, sulle, palkkaa, siivouksestakaan. Niin, suostuthan, ehdotukseeni, ja, palaat, takaisin, Pietariin. Niin, saat, selville, "Elamasi, miehen"

        "Salut" sen, voinee, paljastaa, etta, saat, "Aidon, avio,kumppanin" vierellesi. Ja, Sen, miehen, rakkaus, sua, tyydyttaa. Ja, kaikki, kolme, lastanne, on terveita, ja alykkaita, Slaavilaisen, miehesi, kanssa. Eli, noudattaessas, kehoitustani, saat, kokea, "Elamasi, rakkauden" Aidossa, suhteessa, Slaavilaiseen, mieheen" Sellainen, on edessa, sinulla. Ja, et, muutoin, selviytyisikaan, "Tulevasta" Vaikka, kuinka, tarvitset, miesta, niin, ala, jankuta, hermostuneisuuttasi, vaan, "Jata, nykyinen, miehesi"


      • 6+18

        että Raakkunakin rupeaa pedofiileja puolustamaan. Salut

        -En ole se joksi luulet-


    • -jokuvaan-

      Hihhuleista en tiedä mutta noille "papeille" ehkä pitäisi hommata joku pumpattava barbara tai jotain.
      Tietysti kirkon kanta on salailu koska se jättää merkin koko systeemiin.
      Mitä tulee tuohon alikessuun joka välillä pomppii täällä pilvessä hän ei ole edes vastaamisen arvoinen.

      Maailma on julma.

      • 8+23

        pitäis kuohita


    • Multiseksuaali

      Eihän se sillo käräytä muita hinkkaajia.

      • natsitervehdykseen

        kohotetussa kädessä komeillen.

        Lisäksi on paljastunut että katolisen kirkon johto on määrätietoisesti peitellyt pedofiilipappien tekemisiä ja jopa voimatoimin vaientanut pedofilian uhreja.

        Aika alhaisesta sakista on siis kysymys.


      • voi paavinpallit
        natsitervehdykseen kirjoitti:

        kohotetussa kädessä komeillen.

        Lisäksi on paljastunut että katolisen kirkon johto on määrätietoisesti peitellyt pedofiilipappien tekemisiä ja jopa voimatoimin vaientanut pedofilian uhreja.

        Aika alhaisesta sakista on siis kysymys.

        ruoski itseään armottomasti. Hyvin menee Rooman kirkolla, yhtä pervertikkojen juhlaa.


      • aaameen

        "mieshän" se on paavikin


    • Vai mitä .

      Että totuus tuomitsee joka ikisen, sinutkin, vaikka muut ihmiset eivät näkisikään sinun pimeyden töitäsi, ja omahyväisiä luulojasi. Samoin luopiopapitkin joutuvat tekemään tiliä rikoksistaan, vaikkei uskossa olevat heitä kivittäisikään, -teidän silmienne edessä-.

      Ja vaikka kivittäisivätkin, sinä et tajuaisi totuuden Hengestä yhtään mitää, eikä itsekäs pahuutenne sillä vähenisi.

      Tottakait luopiopapit ovat kelvottomia siihen työhön, jossa ovat, ja jos kirkko sallii heidän jatkavan virassaan, piispat tekevät omalta osaltaan rikoksen, josta joutuvat tilille. Ja se kaikki kertookin paljolti siitä, että piispatkin ovat rikkoneet Jumalan käskyjä vastaan, ja siksi eivät uskalla tai voi toimia, puhdistaakseen seurakuntaansa luopioista.

      Vaikka me emme tiedäkään kaikkea, niin Totuus tietää, ja oothan kuullu, ettei Totuus pala tulessakaan, vaikka sinä omien tekojesi kohdalla toivotkin sen tottelevan toivettasi.

      • Folio Mulder

        Tuohon ei ole lisättävää.


      • piste.
        Folio Mulder kirjoitti:

        Tuohon ei ole lisättävää.

        vähän paha sanoa kun en siitä vähäisellä järjelläni juuri mitään ymmärtänyt.
        eikä minullakaan ole siihen mitään lisättävää.


    • USKONVELJESI

      (ateistit) SIELLÄ SEURAKUNNISSA VETÄÄ KAAVUN PÄÄLLE JA ISKEE KIINNI USKOVAISTEN LAPSIIN!
      USKOVAISET EI LAPSIIN KOSKE!, USKONTO KIELTÄÄ SEN!
      PÄIVÄKODIT OLISI TÄYNNÄ PEDOFIILEJA, JOS VAIN PÄÄSISIVÄT KÄSIKSI!
      JA PANKIT PANKKIROSVOJA. KAVALTAJAT HAKEUTUU EDUSKUNTAAN URHEILUKERHOON, KUTEN DEMARIT.
      JA NEGROFIILIT PITÄÄ RUUMIITA KELLARISSA, KUTEN SINÄ! JA VENÄLÄISET LENININ RAATOA!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      100
      822
    2. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      361
      760
    3. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      38
      576
    4. Samassa kylässä asuu yks mies...

      Jota en voi sietää... yök!
      Ikävä
      63
      548
    5. Sanotaan se sitten tässä

      Rakastan sua mies varmaan.
      Ikävä
      30
      546
    6. Mitä odotat kohtaamiselta?

      Niin, otsikossa kysymys.
      Ikävä
      66
      536
    7. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      45
      533
    8. Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla

      Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei
      Kemijärvi
      48
      527
    9. Jos se onkin niin

      Että me molemmat kaivataan toisiamme. Odotetaan sitä näkemistä. Ollaan mustasukkaisia ja mietitään, että kenen kanssa se
      Ikävä
      27
      512
    10. En minä tule koskaan ottamaan sinuun yhteyttä

      Että siinä ole vaan rauhassa ilman minua koko loppuelämäsi ajan.
      Ikävä
      24
      511
    Aihe