prostitoidun luona, haluavat itse olla nainen ja prostituoitu. Siksi miehiä kiinnostaa olla siinä ympäristössä oman poikkeavan seksuaalisuuden maksimoimiseksi. Nämä miehet luovat omassa päässään fantasioita että olisivat se prostituoitu. No eihän siinä ole mitään hävettävää. Nämä samat miehet halveksivat näitä naisia vaikka itse niitä käyttävät ja fantasioivat niiistä ja ovat loppujen lopuksi kateellisia näille prostituoiduille naisille siitä mitä he tekevät ja saavat olla.
Kaikki miehet jotka käy...
uskomatonta mutta to
12616
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Tällaisesta en ole aiemmin kuullutkaan. Varmastikin aiheesta täytyy olla jokin laajaa haastattelu tutkimus tehtynä, eiväthän nämä fantasiat voi olla vain sinun sairaanmielikuvituksesi tuotetta, eiväthän?
Eli saisinko vinkkiä ja linkkiä lähteisiin, kiitos.
Melkein ainahan nainen harrastaa vastikeellista seksiä. Tai jos ei sitä tee, niin tekee ilmoituksen raiskauksesta tai seksuaallisesta häirinnästä.
Rehellisesti sanottuna jos olisin nainen, toimisin aivan varmasti ainakin osaaikaisesti prostituoitiuna (olettaen että ulkonäköni olisi kohtuullinen, tosin tällä pärställä se olisi kyseenalaista).
Olisihan se helpoin tapa hankkia rahaa ja koska pidän seksistä, olisi se hyvä tapa yhdistää työ ja nautinto.
Miehet käyvät huorissa, koska nussiminen on kivaa!
Miehet käyvät maksullisissa jos:
Ilman rahaa ei saa naista
Kotona ei anneta
Vakipanoa ei ole
Ei ole aikaa soidinmenoihin
Syitä voi tietysti olla vielä muitakin
Mulla on välillä jopa noi kaikki kohdat kondiksessa, mutta silti käyn nussimassa huoria, koska se on nuiin kivaa!
Syitä löytyy:
eksotiikan takia (afrikkalaiset ja aasialaiset)
kielletyn hedelmän maku, onhan prostituoidulla käynti paheksuttavaa
erilaiset huorafantasiat
kotona, vaimolta ei saa anaalia tai suuseksiä
erilaiset poikkeavat halut, SM, pissaleikit jne joita kotona ei saa
yms.
syitä löytyy tusinakaupalla
Miehet käy huorissa ja antautuu menettämään kodin, perheen ja puolet omaisuudesta.
Mitäs on ämmät niin pihejä pillun, perseen ja suikkarin kanssa? Oma moka.
Amaliaa vituttaa kun äijänsä vaihtoi sen nuorempaan thaikkuun.
Äijä ja "ansaittu" omaisuus meni, mutta parantumaton sukupuolitauti jäi.
Tarkemmin ajateltuna se oli tälle kusipääfeministille ihan oikein.
Mutt sut tunnetaan jo muiden palstojen häirikkönä.
Miehet ja naiset käyvät saamassa seksuaalisen nautinnon!
Unohdit tai et tiennyt, että ihmisen tai luonnon normaaleja kulkuja ei voi muuttaa nopeasti!!
Yhteiskuntamoraali itsessään on vitsi!
Sen perään on huutaneet niin kapitalistit kuin myös kommunistit Suomessa.
Kumpikaan ei saanut voittoa. ;)
Mutta ihminen on perimmältään kai eläi ja vaikka ihmisen ajatusmaailma on kehittynyt aikojensaatossa, niin seksuaalisuus ja tunne-elämä on pitkälti serurausta jostakin kaukaa.
Nyky-yhteiskunta aiheutta erilaisia paineita kummallekin sukupuolelle, mutta samalla kun feminismi on vallannut politiikan (teiniliiton jättämään tyhjiöön), niin "uros" on unehdittu, paitsi väkivalta uutisissa.
Mies terveenä tarvitsee seksiä ja naisen lämpöä kuitenkin lähes päivittäin, jopa useita kertoja p'äivässä.
Tämänpäivän nainen kokee asiat toisin.
Ensilapsen synnyttyä nainen kokee miehen (kumppaninsa) vihollisekseen, itselleen ja lapselleen.
Menee useita vuosia että nainen kykenee taas rakastamaan ja rakastelemaan kumppaninsa kanssa!
Tämä ajattelu jos mikä saa miehet menemään vieraisiin.
Helpoin tapa "hoitaa paineet" on maksaa prostituoille" ja saada (valinnan mukaan) kivaa ja inhimillistä kohtelua.
Miksi siis kantaa huonoa omaatuntoa?
Luonto on meidät rakentanut eritavalla.
Silti kunnioittaen naista ja miestä!