kokoomus on kaikkien aikojen kusetta ja suomalaisuuden

alistaja vaalien alla lupasi maat ja taivaat mitä saimme

VELKAA VELKAA VELKA
SUURTYÖTTÖMYYDEN SIKAFLUNSSAN JA HELEVETIN TYHMÄT JOHTAJAT'
8135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

kirjastojen,salen idea

Äänestä

omat lahkeet

Äänestä

saa parempia

Äänestä

10 000 ekeä jo jokaiselle jykä velkaa ottanut.

Äänestä

työläisen

Äänestä

syö ja

Äänestä
  • jykä

    Äänestä

Näinkö uskot?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


OIOIOIOIOIOI kirjoitti:

alistaja vaalien alla lupasi maat ja taivaat mitä saimme

VELKAA VELKAA VELKA
SUURTYÖTTÖMYYDEN SIKAFLUNSSAN JA HELEVETIN TYHMÄT JOHTAJAT'

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu