Mikäs on sinun ihqui vaatekappalleesi?

Onko se kulahtaneet farkut wai?
260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sellainen 700€ maksanut mittatilaustyönä tehty mekko. Tylliä ja samettia ja pitsiä ja vaikka mitä. Kelpaisi vaikka linnanjuhliin jos olisin saanut kutsun mutta en kuitenkaan kehtaa kulkea sen kanssa ihmisten ilmoilla. Olen nimittäin mies ;)

Äänestä
  • Homo

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-Albatrossi- kirjoitti:

Onko se kulahtaneet farkut wai?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu