Tps:llä tänään tiedotustilaisuus

Kello 13.30
4212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mutta ainakun sä ilmoitat täällä jotain,niin koskaan sun viesteillä ei ole mitään perää.mut mikäs siinä kaikkihan tänne kirjoitella saa.

Äänestä
  • Valmennustiimi jatkaa seuraavat 2 vuotta. Parin pelaajan jatkot saatetaan myös julkasta..
    Toivottavasti tää parantaisi joukkueen ilmettä ja Kärpät kaatuis huomenna!

    Äänestä

seuran jatkaminen liigatasolla on mahdotonta ja kannattamatonta. Jatkuva tappionkierre on ajanut Tps hc:n tilanteeseen jossa se jatkossa panostaa vain juniorijääkiekkoon. Neuvottelut hallivuokran laskusta kariutuivat ja se oli viimeinen niitti arkkuun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Artukainen kirjoitti:

Kello 13.30

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu