Saakohan mistään Charlie Ghaplini City lights dvd:tä?Olisiko hinnasta tietoa?
Charlie Chaplin
City lights
3502
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Minulla on sellainen metalliboksissa yhdessä Diktaattorin ja Nykyajan seurana. Ainoa minkä löysin vähäisellä haulla etsittyäni oli filmifriikki n.30 euroa ,mutta en tarkastanut onko suomalaista tekstitystä. Kannattaa kysellä alan divareista ,jos on mahdollista.
Kaupungin valothan on käytännössä mykkä, joten tekstitys on tarpeeton.
Etsiskelin taannoin Nykyaikaa, ja vaikeata tuntui olevan (nettikauppoja lukuunottamatta, mutta niihin en oikein luota). Aleksis Kiven kadulla Helsingissä on Pieni leffakauppa, joka tilasi sen minulle varta vasten. Jos asut pääkaupunkiseudulla, kannattaa kysyä sieltä.
Kaupungin valot on lempileffani, olen nähnyt sen varmaan kymmenen kertaa, ja aina loppukohtaus jaksaa liikuttaa.
Sain ostettua The chaplin collection,City lights dvd:n(2 dvd:tä) Maksoin siitä 5 euroa kirpparilla.Onkohan tämmönen sarja vielä jossain myynnissä,sisällä oli lappunen jossa oli sarjan muut osat,niitä oli 9kpl Millonhan tämmöstä sarjaa on myyty?Kiittäen vastauksesta:)