presidentin, siis Tarjan, housuissa. Prkl. Eihän sillä ole edes omaa lautasta. Matin kanssa kuulemma yhteinen. Miten tässä näin on käynyt.? Prkl.
H.I.J.
H.I.J.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
että oli aikonut lentää omalla luudalla seuraavaan kokoukseen. Kovasti on kiilloittanut Kissalta ottamaansa lautasta, ettei pena kuole nälkään sillä aikaa, kun on itse paikalla kokouksessa. Tuoli ongelma on tietysti olemassa, mutta kait sitten istuu luutansa päällä sielläkin :)
Ja en minäkään haluais olla Tarjan housuissa, jos kyse on tästä pressastamme, monen muun Tarjan housuissa kyllä voisin olla :))
ja Tartsalle muumilautanen, ja Matille puhtaanvlkonen Arabian porsliinivati. Mattihan vastikään putsas maineensa, niin se valkonen kait paras mahdollinen. Molemmilla sit omat, ja erottava kumpi on kummanki.
ihan puhtaanvalkoista sentään, eikö hiukan savunharmaa tulis kyseeseen? Musta tuntuu, että nuohooja Matti on hutiloinut nuohotessaan ja johonkin horminnurkkaan on nokea jäänyt vielä jonkin verran :))
että ei Matille mitään porsliinia ja Tarjallekin voisi käydä ihan tollanen kertakäyttölautanen. Vielä selvyyden vuoksi se, että ei kai se Matti ole yrittänyt Tarjan housuihin. Siitä kun ei koskaan tiedä. Prkl.