Logo johon voi luottaa

5123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

hehhee heeh heeeh he heeh heh.

Äänestä
  • Tiura, Merivirta ja Jaskari heihin voi aina luottaa.

    Äänestä

kokoomuksen linjaan.

Äänestä
  • Erityisesti mieltäni lämmittää se kun hieno logo on otettu keskusteluketjun ensimmäiseksi kommentiksi.

    Toivotan teidät kaikki Kokoomuksen toiminnasta kiinnostuneet tervetulleiksi ottamaan osaa keskusteluun osoitteessa www.toivoajatuspaja.fi sillä kansan syvistä riveistä se totuus tullaan kuulemaan.

    Äänestä

  • Tämä on hienoa. kirjoitti:

    Erityisesti mieltäni lämmittää se kun hieno logo on otettu keskusteluketjun ensimmäiseksi kommentiksi.

    Toivotan teidät kaikki Kokoomuksen toiminnasta kiinnostuneet tervetulleiksi ottamaan osaa keskusteluun osoitteessa www.toivoajatuspaja.fi sillä kansan syvistä riveistä se totuus tullaan kuulemaan.

    Kiitos vaan.

    Pitäkää vaan toivonne ja ajatuksenne, mutta älkää pajaa siihen sotkeko, kun ette varmasti tiedä niistä hommista mitään.

    Luulen, että nähdään vasta vitjassa Kalevankankaalla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suomen puolesta kirjoitti:

http://www.kokoomus.fi/@Bin/44428/leijonalogomv.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu