Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Thai otti suihin!

Kyllä on eroa suomalaisella- ja thaitytöllä kun ottavat suihin! Tänään ihan kaveri thaityttö otti suihin ja tyyli oli jotain ihan muuta kuin laiskaa kielen pyörittelyä, sai oikein nussia suuhun ja nainen haluasi vain lisää. Ja pillu oli niin tiukka, että oli pakko välillä huilata ettei ihan heti lauennut!
12462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

minultakin thai hieroja ottana suihin kumi päällä,nussimistahan se oikeastaan oli ja aivan ihanaa,ilman kumia vielä ihanampaa olis ollu mutta ei suostunna

Äänestä

Kommentoi aloitusta


samppa_32 kirjoitti:

Kyllä on eroa suomalaisella- ja thaitytöllä kun ottavat suihin! Tänään ihan kaveri thaityttö otti suihin ja tyyli oli jotain ihan muuta kuin laiskaa kielen pyörittelyä, sai oikein nussia suuhun ja nainen haluasi vain lisää. Ja pillu oli niin tiukka, että oli pakko välillä huilata ettei ihan heti lauennut!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu