Pirusta saatu kuvaa!

6270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tämä joka väittää näin. Noh, lukekaa itse.
http://keskustelu.suomi24.fi/node/2797868
Urheilu tietäjää on väitetty ironmiken sivunikiksi. Nyt lukee vain käyttäjä on poistettu. Miksi hän oli tuota miletä kuin tuossa väittää.

Äänestä
  • Pervessillä on perverssit mielipiteet.

    Äänestä

  • 12+6 kirjoitti:

    Pervessillä on perverssit mielipiteet.

    Ja tarkoitin sillä Urheilu-tietäjän mielipiteitä.

    Äänestä

  • 12+6 kirjoitti:

    Ja tarkoitin sillä Urheilu-tietäjän mielipiteitä.

    ennen ollut kuvaa?Eikä se ole mikään piru,se on sairas tuomittu ihminen.
    Itse pirua ei tiettävästi kukaaan ei ole kuvannut.

    Äänestä

  • Paskaa syövät tunkiokoirat: Hitman-1, Lahtari Ari ja hassu. Siinä tunkiokoirat, joiden juttuihin ei kannata noteetrata mitenkään.

    Äänestä

Mikä piru se nyt on? Tavallinen rikollinen vaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TÅTTA! kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=jTZKkF9mKrM&feature=related
Paholainen itse puhuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu