Näitä mamut nyt himoitsee

kun omat tyttäret ja sisaret on naitettu pervoille ukoille jo 5-vuotiaina tai kunniamurhattu teini-ikäisenä.

http://www.belfasttelegraph.co.uk/multimedia/archive/00097/3-teen-queen_97721a.jpg
6147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

se siälä

Äänestä

ja paljon lisää ja vielä riisutumpia malleja. Mieluummin tunge sinne pornokuvia, muslimit tykkää tsekata paljasta paistia.

Äänestä
  • Ei helmiä sioille!

    Äänestä

Jos todellakin kuulin oikein uutisissa eilen mainitun lukumäärän, muslimeja olisi Suomessa "vain" 45 000.
Mutta minkalaisen metelin nämä saavat aikaan vaatimuksineen ja "toiveineen".
Entä sitten kun määrä vaikka koliminkertaistuisi, silloin ilmeisesti 150 000 muslimia saavat päättää miten
5 000 000 Suomalaisten tulee elää.

Äänestä

"Uudessa Seelannissa on paljastunut järkyttävä perhetragedia, jossa hiv-positiivinen mies on tartuttanut tahallisesti hi-viruksen vaimoonsa. Paikallisten lehtien mukaan 35-vuotias mies ruiskutti kahdesti injektioruiskulla omaa vertaan nukkuvaan vaimoonsa. Mies halusi myös vaimolleen hiv-tartunnan, jotta tämä suostuisi harrastamaan jälleen seksiä miehen kanssa.

Mies todettiin hiv-positiiviseksi vuonna 2004 rutiiniterveystarkastuksessa. Vaimo ja perheen lapset eivät olleet saaneet tartuntaa. Vaimo on kertonut, että hän päätti pysyä miehensä rinnalla perheen lapsien vuoksi. Nainen oli kuitenkin kieltäytynyt vuodesta 2004 lähtien seksistä tartunnan pelossa".

http://www.mtv3.fi/uutiset/ulkomaat.shtml/arkistot/ulkomaat/2009/12/1011972

Neljä kuukautta myöhemmin lääkärintarkastuksessa kävi ilmi, että nainen oli saanut hiv-tartunnan. Tuolloin mies myönsi vaimolleen tekonsa.

Äänestä

että kaikki pimeät teo tulee päivänvaloon .
ja JUMALA antaa ragaistuksen tekojen mukaan.
muuta nimeä ei ole annettu .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


himomamu kirjoitti:

kun omat tyttäret ja sisaret on naitettu pervoille ukoille jo 5-vuotiaina tai kunniamurhattu teini-ikäisenä.

http://www.belfasttelegraph.co.uk/multimedia/archive/00097/3-teen-queen_97721a.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu