Good evening people of atheistic Finland. Tällaista asiaa ihan, että osaako joku kertoa mikäs tämä Threemoles on miehiään? Aina on joka asiasta kaikkien kanssa erimieltä, perustelee juttujaan ihan oudoilla vedoilla ja viisastelee jos perustelut loppuvat. Lähes joka palstalla näkee se hulluuksia.
Kolme syylääkö peräpäästä?
1
119
Vastaukset
Ai että miehiään? Minä olen kuvitellut heidät kolmeksi luudalla lentäväksi noita-akaksi. Kullakin iso luomi nenässä.
Kolme vakoojaa ovat kaikki hyvin herkkiä henkilöitä ja repivät ihanasti mekkonsa, kun joku kyseenalaistaa heidän ajatustensa logiikan tai kykynsä tuottaa ymmärrettävää tekstiä. Peruukit lentävät nurkkaan myös jos leikkiin tuodaan mukaan uusia elementtejä.
Sielunsaamiskeskustelu http://keskustelu.suomi24.fi/node/8657663 alkaa olla kouluesimerkki siitä, miten asiat voivat ryöstäytyä käsistä, kun lähdetään vihan vimmassa sättimään kanssakeskustelijoita sen sijaan että puhuttaisiin asiasta.
Saapa nähdä kohottaako eilen kolmimoolisten haikukokoelmaan http://keskustelu.suomi24.fi/node/8642918 antamani positiivinen palaute myyräkuumetta entisestään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot981020- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648