Ihanan rauhallista palstalla

kun ei ole riitoja. Kohta syömään ja sitten ei olekaan kuin puoli päivää viikonlopun alkuun;)

Hyvää päivänjatkoa huuhaan porukoille;)
582
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Ja sun piti tuo ääneen sanoo ja huomiot haet.Olisit ohittanut koko ajatuksen ja aloitusen .Vain etkö halunnut rauhaa sivulle.

    Äänestä

  • vähän rauhoittuisi muiden muassa?

    Äänestä

  • .. kirjoitti:

    Ja sun piti tuo ääneen sanoo ja huomiot haet.Olisit ohittanut koko ajatuksen ja aloitusen .Vain etkö halunnut rauhaa sivulle.

    niin ei hyvin mene sullakaan.

    Äänestä

sinnekin, kiitos.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aamun kukka kirjoitti:

kun ei ole riitoja. Kohta syömään ja sitten ei olekaan kuin puoli päivää viikonlopun alkuun;)

Hyvää päivänjatkoa huuhaan porukoille;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu