Persidenttiehdokkaani

Minun ehdokkaani persidentiksi ei ole ollillan joppe, ei niinistön sale, ei paksu timppa taikka ääliö matti puhumattakaan tennissukkabimbosta.

Minun ehdokkaani on Anni. Anni on nätti likka ja siksi sopeutuu parhaiten presidentiksi.
562
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Säteilytettyä lihaa.Ei kiitos!

    Äänestä

IIIKKK! Anni

Äänestä

Voin mäki antaa annille ku se on niin soma.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rhet putter kirjoitti:

Minun ehdokkaani persidentiksi ei ole ollillan joppe, ei niinistön sale, ei paksu timppa taikka ääliö matti puhumattakaan tennissukkabimbosta.

Minun ehdokkaani on Anni. Anni on nätti likka ja siksi sopeutuu parhaiten presidentiksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu