Vihaan:
Rikollisia
Raiskaajia
Varkaita
Epärehellisiä
Hyväksikäyttäjiä
Loisia
Salakavaluutta
Heikomman aseman hyväksikäyttöä
Sopeutumattomuutta
Luonnonarvojen halveksuntaa
Siksi vihaan neekereitä. Etenkin muslimineekereitä.
Mitä vihaan eniten
17
1555
Vastaukset 17
- mot rasismen
Joita idioottihyysärit ihannoivat.
- Anonyymi
Vihaan suomi naisia jotka pilanneet itsensä näiden kanssa. Ihmettelevät kun eivät kelpaa enää kenellekkään.
- Anonyymi
Ymmärrän vielä ne ylilihavat pullamössömuijat jotka ei muita saa, mutta kun ihan älykäs, järkevä ja kaunis suomineito pimahtaa jonkun pennittömän sandaaliläpsyttelijän mukaan... Ei voi kun sääliä. Tulossa voi olla jopa kaikkea muuta kuin romanttinen muutto hiekka-aavikolle musta säkki päällä, sen alle voi toki sitten haudata kaikki toppinsa ja minihameensa piiloon. Ja lapsethan ukko vie mukanaan omalla passillaan. Miettikää naiset nyt vähän.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ymmärrän vielä ne ylilihavat pullamössömuijat jotka ei muita saa, mutta kun ihan älykäs, järkevä ja kaunis suomineito pimahtaa jonkun pennittömän sandaaliläpsyttelijän mukaan... Ei voi kun sääliä. Tulossa voi olla jopa kaikkea muuta kuin romanttinen muutto hiekka-aavikolle musta säkki päällä, sen alle voi toki sitten haudata kaikki toppinsa ja minihameensa piiloon. Ja lapsethan ukko vie mukanaan omalla passillaan. Miettikää naiset nyt vähän.
Opastaviksi kirjoiksi NAISILLE suosittelen Prinsessa, Prinsessan tyttäret, Prinsessan Pako, Lastani ette saa -kirjoja. Eiköhän ala järki voittaa.
- Anonyymi
Vähä aiheesta puhutaan, monesti aattelen että siitä hyveellisen roolin poseeraus esittämisestä on tehty hyve kuten myös siihen liittyvä itsensä vihaaminen siitäkin on tehty hyve että kielletään se mitä seuraksien tasolla tapahtuu sellaisen roolin takia sairaassa ajassamme inhottaa vain.
- Anonyymi
Muslimejen , ja etenkin naisten, aseman parannuksen täytyy lähteä muslimeista itsestään ja ennen kaikkea niiden naisista länsimaissa. Aavikolla niistä tulee vaan ennenaikaisia ruumiita. Luusi että länsimaiden demokratiassa olisi helpompaa ajaa näiden sorrettujen naisten asiaa, mutta miksei näin tapahdu ? Miksi musliminaiset odottaa että joku muu, joku toinen, toimisi heidän kainalosauvoinaan ?
- Anonyymi
Oon Dinosaurus kun valkoinen tuola kaupungilla. Mite mä oon tässä kuvassa asisti jos tummat huutelee jotain enkä piittaa mutta hoksaan että seuraa, eli aikoo kääntää ja. näin teki ja löin. Nenä litteänä huutelu loppui. Kysyin mikä sulla on ongelma? Teinkö jotain.. Itkien poistuu tämäkin rasta. Ihan turhaa yritti kavereille esittää. Nyt odotan kävikö heti lääkäris ja poliisilla jos sais korvauksia.. Eli tämä tumma rasta oli rasisti juttujen mukaan.
- Anonyymi
Mikä on rasismia ja mikä ei?? Saa sanoo milipiteen asijoihin! Et jos meillä sakkaa vanhusten ja terveydenhoito?? Kouluasiat ja nuorten lasten ! Et rahaa syydetään mihin ! Tälläsenä aikana tunninrataa jumakauta Pääministerille🤔! Orpo myy suomea maailmalle!! Ja meillä enää mitään omaa! Ja on totta et maahanmuuttoon tolkku koko europpaan!! Ihmisiä auttaa mutta minne ja miten et järki!!? Onko oikein uhotaan taas lisäleikkauksilla🤨! Onko oikein kaikki ei ole !
- Anonyymi
Vihaan ja halveksin naisia jotka ovat mustien miesten kanssa.
- Anonyymi
Entäs meitä äijiä jotka tykkää paneskella tummia mimmejä? Sori nyt mutta kotimaiset naiset on aika tylsiä ja liian usein semmosia siiderivalaita ettei hirveesti kiinnosta. Ja silti usein luulevat ihan liikoja itestään.
Nämä ominaisuudet ,se voi löytyy jopa Suomalaisista ,mitä sitten sanot ?
- Anonyymi
Rasismi poistuu heti kun musta kansa muuttaa pois suomesta saatais ihana rauha. Miks ihmeessä musta kansa tulee suomeen kun jokainen tietää että eivät ole tervetulleita. Heippa omaan maahanne
- Anonyymi
"Anonyymi
2024-12-06 14:31:15
Rasismi poistuu heti kun musta kansa muuttaa pois suomesta..."
>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Rasismi on laajempi käsite.
Otetaan nyt vaikka Ikä-Rasismi.
Rasismi & Syrjintä ovat siis sama nimitys eriarvoisuudelle.
PalstaPS kannattavat tunnetusti näitä Metodeja.
Korostavat omaa ideologiaan haukkumalla ketä vaan
jotka sattuu olemaan erimieltä kuin mitä he itse ovat. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
"Anonyymi
2024-12-06 14:31:15
Rasismi poistuu heti kun musta kansa muuttaa pois suomesta..."
>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Rasismi on laajempi käsite.
Otetaan nyt vaikka Ikä-Rasismi.
Rasismi & Syrjintä ovat siis sama nimitys eriarvoisuudelle.
PalstaPS kannattavat tunnetusti näitä Metodeja.
Korostavat omaa ideologiaan haukkumalla ketä vaan
jotka sattuu olemaan erimieltä kuin mitä he itse ovat.Suvakit ovat vain omaa mieltä, myös silloin kun ovat omaa mieltä... Eivät edes tiedä mitä mieltä ovat!
Sekaisin täytyy olla rotumiksaajien!
- Anonyymi
Mä vihaan noita viimeisenrivin ihmisä ihan uskonnosta riippumatta. Vihaan kaikkea mitö he luulevat olevansa ja vihaan ihmisä heidän ympärillään. Suurin osa laiskaa paskaa ja valkoinen nainen vaan suvaitsee.
- Anonyymi
Samoilla perusteilla vihaan poliitikkoja ja niihin verrattavia muita loisia.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa
Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t1451401Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?
Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️971115Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää2551013On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja
Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien75817- 54774
Olet mieleni päällä edelleen, J
En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞35760- 66707
- 47685
- 43651
Mulla ei ole Suomessa enää mitään
4 vuotta joutuu asumaan henkisessä vankilassa. Sitten voi muuttaa takaisin ulkomaille.164630Oletko miettinyt
Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä34628Provider miehistä..
Tietyt miehet puhuvat ilkeästi naisista, jotka haluavat elää miehen tuloilla. Eikö? Mutta miksi tietyt miehet siitä pah197613Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh30597Miksi älyllinen ponnistelu ei ole kaikille ihanaa?
Auttakaa minua, en ymmärrä. 🥵 Miten on mahdollista, että joku ei pidä pähkäilystä ja älyllisestä ponnistelusta? Minus102548- 201534
- 106498
- 35491
Sinulle nainen
En ehkä koskaan osannut sanoa tätä oikein. Minun vaikeuteni luottaa liittyi ennen kaikkea menettämisen pelkoon. Siihen59486Oulaisten kaupunki/ Honkamajan kuntolenkit
Mikä ihme riivaa Oulaisten kaupunkia,kun honkamajan kuntopolut jääneet koko kesältä heinät ja pajut niittämättä? Kenelle18482Miten tehdään Todellavaikeeta hulluksi?
Tässä on nainen, jolla on korkea vaatimustaso! Todellavaikeeta voisi lukea tämän ja kiehua kateudessaan. 🤭 "[Etunimi91468