TÄRKEÄ TIEDOITUS PAJAMÄEN OSKULLE !

http://www.yle.fi/uutiset/kotimaa/2009/12/vanhusten_vallankumous_on_alkanut_1240997.html


Kysyisinkin nyt oskulta mitä kohteliaimmin jotta, VITUTTAAKO vituttaako? kuuntelen !


Late Lapista. Vanhat ja työteliäät kunniaan !
3111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

http://www.hs.fi/ulkomaat/artikkeli/Poliisi käytti mielenosoittajia vastaan kyynelkaasua Kööpenhaminassa/11352514...


Pajamäen oskun ikäluokka pelaa pleikkareita ja osoittaa mieltään, silläpäs se sitten tuleekin maailma valmiiksi! Vai tuleeko sittenkään ???


Late Lapista. Oskutkin oikeisiin töihin RY !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Late Lapista. kirjoitti:

http://www.yle.fi/uutiset/kotimaa/2009/12/vanhusten_vallankumous_on_alkanut_1240997.html


Kysyisinkin nyt oskulta mitä kohteliaimmin jotta, VITUTTAAKO vituttaako? kuuntelen !


Late Lapista. Vanhat ja työteliäät kunniaan !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu