otsikko

minä olisin tosi onnellinen jos suomalainen kansa olisi jo kuollut t. somali
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ja seuraava pressa on sitte tämän näkönen:
http://theroyalhighness.files.wordpress.com/2009/02/amin.jpg

Kyllä sitte kelpaa kansan katsella prenikoiden loistoa!

Ai niin, ja jos siellä on vielä joku suomaalainen värjöttelemässä ulkona, niin syökööt sitte vaikka silakkaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tytytytyt kirjoitti:

minä olisin tosi onnellinen jos suomalainen kansa olisi jo kuollut t. somali

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu