Suomi maksaa ilmastomuutos juttuja

enemmän kuin mamuille!
omakansa jää nuolemaan näppejään ja on maksajana!
nykypoliitikot on suuria huijareita! jotka ei välitä OMASTA kansastaan!
Ilmaston muutos on vain hyvä Suomelle! miksi ihmeessä ollaan sitä vastaan?
163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

YLE:n Pelle -Uutisissa uutistoimittaja vakavalla naamalla julistaa kuinka SDP saa koko kansan tuen pyrkimyksilleen.

Halonen on SDP:n jansanedustaja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TotuusKorvesta! kirjoitti:

enemmän kuin mamuille!
omakansa jää nuolemaan näppejään ja on maksajana!
nykypoliitikot on suuria huijareita! jotka ei välitä OMASTA kansastaan!
Ilmaston muutos on vain hyvä Suomelle! miksi ihmeessä ollaan sitä vastaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu