RAAKOJA MUOVAILUVAHA-ANIMAATIOITA

VeriVaha

Siis nyt laitan kyllä haastavimman ja oudoimman hakuni tähän mennessä ;)

Olen nähnyt joskus TV:stä myöhään illalla raakoja muovailuvaha-animaatioita, joissa tapetaan toisia ja punainen väri lentää ja kieroutunut huumori on mukana.

Tällaisia absurdeja, raakoja ja ns. hauskoja lyhytelokuvia haen =)

Pari esimerkkiä:

Yksi oli sellainen missä mies asui kerrostalossa (erittäin todentuntuinen lavastus) ,ja eli siellä ja sitten tappoi naapureitaan ja piilotti ruumiita kotiinsa! =)

Ja yhdessä oli kerran lehmä teurastamolla ja siitä lekattiin palasia sen peräpäästä pihveihin, mutta se ei huomannut sitä vasta kun näki itsensä turvakamerasta ja karkasi sitten puoliksi luisena ja etuosa normaalina =D

Siis nyt jos löydätte tallaisia lyhyitä filmejä, niin ehdotuksia otetaan mieluusti vastaan;)

Ps.varmaan oudoin haku koskaakaan ikinä, jos tähän saa vastauksia, niin sitten Suomi24:sta löytyy mitä vain=)

2

798

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Rykäys

      sellaisia lyhyitä "sketsejä" jotka tosin taisivat olla piirrettyjä versioita vitseistä.Oli nimeltään "Rykäys illan päätteeksi",tuli ennen illan viimeistä ohjelmaa ja kesto ihan muutamia kymmeniä sekunteja.

      • kattoo niitä piirret

        kertoisitko mist noit löytää ois kiva kattooo siis netistä nopeesti mun sähkis valtteri.taskiene3.suomi24.fi


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Metsamanin muru kissa kuollut

      Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars
      Tuusniemi
      149
      2443
    2. Kysymys

      Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois
      Sinkut
      236
      987
    3. 66
      980
    4. Mitä haluaisit kysyä

      kaivatultasi juuri nyt?
      Ikävä
      120
      947
    5. Tapailtaisko nainen

      Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä
      Ikävä
      73
      793
    6. Olisitko valmis lähitulevaisuudessa

      Kohtaamaan minut mies?
      Ikävä
      71
      611
    7. Kissan kuolema

      https://youtube.com/shorts/lJznLVfBTxA?si=h-F1D4Arg4uGjGX- On tuo aivan uskomaton tapaus! Lähes 200 osanottoa ja surun
      Tuusniemi
      90
      561
    8. Haluatko J-mies jutella asiat selviksi vai jäädä palstalle haaveilemaan

      Kuten otsikko sanoo: Haluatko tavata ja jutella, jotta saadaan asioihin selvyys lopullisesti vai haluatko mieluummin haa
      Ikävä
      50
      536
    9. Miten on, luotathan siihen?

      Että vielä tehdään kiihkeästi sitä yhdessä... Tutulle naiselle.❤️‍🔥
      Ikävä
      38
      522
    10. Ei siitä mahdollisesta suhteesta

      saa kukaan tietää jos niin haluat❤️naiselle
      Ikävä
      36
      488
    Aihe