sinä isorintainen nainen joka hymyilit sievästi ja hurmasit luonteellasi. Otin sinut kytiin, pysähdyimme ja istuimme takapenkille. Olit kaunis ja sait minut hyvälle mielelle. Olen odottanut, että näkisin sinut taas.
Mihin katosit
PR
71562
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Voisiko olla mahdollista, että tarkoitat minua?
Nimeni alkaa P kirjaimella ja sinun nimesi R:llä.
Suutelit minua ja tunsin kuinka jalkovälissäsi jäykistyi.
Nähdään tänään samassa paikassa samaan aikaan...jatketaan siitä mihin viimeksi jäätiin
Minun nimi alkaa R:llä. Tartuin rintoihisi ja sinä veit kätesi housuihini. Suutelin sinua ja menin jäykäksi. Sitten katosit ja minä jäin haaveisiin.
Saavun tänään samaan aikaan samaan paikkaan. Oletko siellä?
Tämä ei voi olla mahdollista! Se olet todellakin sinä!!
Kyllä, olen ehdottamasti siellä. Kävelen samalla tiellä, jolla tavattiin silloin.
Tämä on unelmieni täyttymys, luulin kadottaneeni sinut. Toivoin eilenkin sinun ajavan ohi, hidastin siinä kohtaa kävellessäni askelia. Petyin. Luulin, että et välittänytkään minusta.
Oli mahtava saattoreissu. Olet ihanin tapaamani tyttö. Vieläkin muistelen heleästi sointuvaa ääntäsi, suloisia kasvojasi, hurmaavaa hymyäsi, sitä kuinka saat minut hyvälle mielelle, upeaa olemustasi. Sinunlaistasi naista palvoisin Rakkauden Jumalattaren lailla. Minä Rakastan Sinua. Tahdon sinut vaimokseni.
ihanasti tahdon sen ottaa maisteltavaksi kuin tikkukaramellin, mehujäätelö on NIIN hyvää. Rintani nämä sinulle näppäiltäväksi. Ihanaa tavataan siellä.
ja tulostakin syntyy ,sinne sitten vaan..?
Joka itsekkseen haaveilee.